לקוחות

שירותינו פונים לשני קהלי יעד עיקריים: ארגוני שירות וחברות הי-טק.

YCG צברה ניסיון מיוחד בתחומים הבאים:

שירותים פיננסים

לאומיקארד, ביטוח ישיר, מנורה, הממונה על שוק ההון

logo16   logo6   logo15

שירותי ממשל

משרד ראש הממשלה, היחידה לשיפור השירות לציבור, משרד האוצר, ממשל זמין ראשות האכיפה והגביה

logo9logo10logo8logo2logo7

חברות הי- טק בינלאומיות

נייס מערכות, רד, אינטלינקס, אקסטריקום, וויט ואטר סקיוריטי ​​

logo14logo13logo1logo3logo12

שירותים משולבי לוגיסטיקה ושטח

אוויס, מי עדן, Changi Airport Singapor

logo5 logo11 logo4

פרויקטים ייחודיים לדוגמא

לאומיקארד

חווית לקוח לשירות יוזם המבוסס על שילוב מדידה מכוונת מצוינות וחוויה עם דגש על פיתרון הפניה וקלות הובילו שימוש במדידה רציפה שיצרה חווית לקוח ייחודית מצויינת עם דגש על פתרון הבעיה שהלקוח העלה והורדת מידת המאמץ מצידו

ארגונים מנסים אך מתקשים לתרגם את קשריהם עם הלקוחות להגדלת הכנסות מלקוחות קיימים. מאמצי המכירות באים לעיתים קרובות על חשבון המצויינות בשירות. בלאומיקארד זיהו הזדמנות זאת ונקטו בגישה חדשנית המעצימה את חווית הלקוח כדרך לבצע שירות יוזם. YCG ליוותה את כלל מדידה הממוקדת בפיתרון ומניעת מאמץ ובמחויבות הנציג למענה הצורך של הלקוח. מתוך כך הנציג יכול לזהות צרכים נוספים ופתרונות מתאימים ולהציע אותם ללקוח. בזכות ההתבססות והקפדה שלא לפגוע בחווית הלקוח אלא להעצים אותה חלה צמיחה מהירה במכירות המבוצעות על ידי מוקדי השירות.

מדידת השירות הממשלתי לציבור

במסגרת מינוי של השר מיכאל איתן גובשה אסטרטגיה ממשלתית חוצת יחידות על מנת להביא לשיפור מתמשך בטיב השירות הניתן למגוון הלקוחות של משרדי הממשלה השונים. אבן היסוד ברפורמה כללה מדידה רציפה ובניית מערך מדדים מקיף ואחיד המאפשר שקיפות רתימה של מנהלי המשרדים וגופי המטה הממשלתיים ויצירת בנצ'מארק בין יחידות שירות ממשלתיות. (http://www.tehila.gov.il/Pages/default.aspx)

NICE

מדידת קולו של הלקוח. ליווי של הכנסת קונספט חדש המאפשר לנייס להיחשב לא רק כמובילה מוצרית עולמית אלא גם כספק שירות מצויין. חיבור של פרויקטים, שדרוגים הדרכה בליבת העשיה של נייס ושילוב סקרים באימיילים עם סיקור טלפוני ללקוחות ברחבי העולם. תהליך רציף שהוביל לשינויי תהליכים.