שיווק מוצרים חדשניים

YCG פיתחה מתודולוגיה ייחודית לניהול שיווק במדיה החברתית שהינו מעבר לתפיסת הקמפיינים האופייניים לפייסבוק. בשיטתנו אנו ממפים את ה- ecosystem של הלקוח במדיה החברתית, מזהים מקומות ) בלוגים, קבוצות ב- linkedin וכד’( הרלוונטיים לשוק שלו. על בסיס מיפוי דינמי זה, אנו מקדמים את המשווק מבחינת מודעות

מחקרי שוק ומתחרים, וחיזוי קצב צמיחה

אחד האתגרים המרכזיים בפיתוח ושיווק של מוצרי חדשניים הוא נושא מחקר השוק והמתחרים. מוצר חדשני משנה מהותית את אופי השוק אליו הוא חודר. על כן זיהוי הצרכים והרצונות של המאמצים הפוטנציאליים אינו נעשה בשיטות המחקר המקובלות במוצרים בוגרים. הבנה ומיפוי נכון של מבנה התחרות ושרשרת הערך בענף יאפשרו בניית אסטרטגיית חדירה מתאימה ויצירת שיתופי פעולה מתאימים. חיזוי קצב הצמיחה והמכירות במוצרים חדשניים הוא קריטי להצלחת התוכנית העסקית של המיזם. ל- YCG ידע ייחודי בתחומים אלה המבוסס על מודלים מתקדמים וניסיון מחקרי רב. על בסיס זה, אנו מספקים שירותי מחקר שוק, זיהוי מתחרים ושותפים, תיקוף מודלים עסקיים, חיזוי קצב צמיחה, בחינת אלטרנטיבות לבידול והמחרה. השירותים מוצאים למיזמים ולמשקיעים הבוחנים ומפתחים תוכניות עסקיות.

שיווק במדיה החברתית

YCG פיתחה מתודולוגיה ייחודית לניהול שיווק במדיה החברתית שהינו מעבר לתפיסת הקמפיינים האופייניים לפייסבוק. בשיטתנו אנו ממפים את ה- ecosystem של הלקוח במדיה החברתית, מזהים מקומות )בלוגים, קבוצות ב- linkedin וכד’( הרלוונטיים לשוק שלו. על בסיס מיפוי דינמי זה, אנו מקדמים את המשווק מבחינת מודעות, חיזוק קשריו עם גורמי מפתח ולקוחות פוטנציאליים, מחקר מתחרים ויצירת לידים. השירות כולל הכנת תוכנית עבודה וביצוע כשירות מיקור חוץ בו אנו ממנים מנהל פרוייקט שלוקח אחריות על השיווק החברתי Hands-on ברמה יומיומית בהיקפים שנעים בהיקף שבין יום אחד לחמישה ימי עבודה בשבוע. העבודה כוללת ניטור שיחות, ניהול המענה, ייזום שיחות והפצת תכנים, הקמת קבוצות ב- linkedin צירוף חברים, יצירת קשר עם מובילי דיעה בתחום ועוד. בין לקוחותינו: RAD , אינטלינקס, אקסטריקום, וייטואטר ועוד.